V doplnkovej hre JOKER padol jackpot po prvý raz v novom roku

Nový rok sa ledva začal a v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, už padol prvý jackpot. Šťastný hráč, ktorý ho získal v nedeľnom žrebovaní, si bude môcť na svoj účet pripísať príjemných 271 202,45 eura.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku prostredníctvom hráčskeho účtu na internetovom portáli eTIPOS.sk. Účasť v doplnkovej hre JOKER si zvolil pri vyplňovaní elektronického tiketu pre hru LOTO. Pre samotnú hru LOTO vyplnil svojimi číslami 6 hracích polí – stĺpcov. Za svoju stávku zaplatil 6,50 eura. Jokerový jackpot 271 202,45 eura získal vďaka náhodne vygenerovanému šesťčísliu 2-0-4-9-6-3. Práve to bolo v nedeľu 8. januára 2023 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru JOKER.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.