V doplnkovej hre JOKER padol ďalší skvelý jackpot

V nedeľnom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER padol ďalší jackpot. Šťastný hráč si bude môcť pripísať na svoj účet skvelých 120 640,45 eura.

Úspešný hráč, ktorý uvedený jackpot získal, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o náhodnú osemtipovú stávku v hre LOTO 5 z 35, ku ktorej si zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Zároveň sa rozhodol, že s touto stávkou si zahrá dvakrát, a tak obsluhe terminálu zaplatil 9 eur.

Hráč mal na potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované jokerové šesťčíslie 9-5-2-0-2-1. Práve to bolo v nedeľu 16. júna 2024 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a šťastlivec vyhral 120 640,45 eura. Takýto úspech mal šťastný hráč so svojou stávkou v druhom predplatenom žrebovaní.

Tento rok doteraz získali výhru v prvom poradí, resp. jackpot z doplnkovej hry JOKER už siedmi hráči – šiesti si doplnkovú hru priplatili k hre LOTO a jeden k hre LOTO 5 z 35. Až dvaja hráči v tomto roku vyhrali v doplnkovej hre JOKER jackpot vyšší ako 300-tisíc eur a dvaja získali jackpot vyšší ako 100-tisíc eur. Doteraz najvyšší tohtoročný jokerový jackpot mal hodnotu 305 160,60 eura. Tento jackpot padol 19. mája a získal ho hráč so stávkou uzatvorenou na predajnom mieste spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)