V doplnkovej hre JOKER padol ďalší skvelý jackpot

V doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, padol v nedeľnom žrebovaní ďalší skvelý jackpot – 107 063,75 eura.

Šťastlivec, ktorý uvedený jackpot získal, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o jednotipovú stávku na náhodné čísla v hre LOTO 5 z 35, ku ktorej si priplatil účasť v doplnkovej hre JOKER. Hráč zaplatil za takúto stávku 1 euro.

Hráč mal na potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované jokerové šesťčíslie 0-6-2-7-2-0. Práve to bolo v nedeľu 10. septembra 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a šťastlivec vyhral 107 063,75 eura.

Tento rok získali výhru v prvom poradí, resp. jackpot z doplnkovej hry JOKER už 14 hráči – desiati si doplnkovú hru priplatili k hre LOTO a štyria k hre LOTO 5 z 35. Až siedmi hráči doteraz v tomto roku vyhrali v doplnkovej hre JOKER jackpot vyšší ako 100-tisíc eur, pričom z týchto siedmich hráčov dvaja získali jackpot vyšší ako 200-tisíc eur. Doteraz najvyšší tohtoročný jokerový jackpot mal hodnotu 271 202,45 eura. Tento jackpot padol 8. januára a získal ho hráč so stávkou uzatvorenou cez internetový hráčsky portál eTIPOS.sk.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.