V doplnkovej hre JOKER padol ďalší skvelý jackpot

Doplnková hra JOKER má po nedeľnom žrebovaní ďalšieho víťaza. Skvelý jokerový jackpot vo výške 138 010,80 eura získal hráč, ktorý uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji.

Šťastlivec si účasť v doplnkovej hre JOKER zvolil pri vyplňovaní tiketu pre hru LOTO. Pre samotnú hru LOTO vyplnil svojimi číslami 11 hracích polí – stĺpcov. Za svoju stávku zaplatil 10,50 eura. Jokerový jackpot 138 010,80 eura získal vďaka náhodne vygenerovanému šesťčísliu 4-0-3-0-4-3. Práve to bolo v nedeľu 13. novembra 2022 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru JOKER. Úspešný hráč získal aj jednu drobnú výhru v samotnej hre LOTO - v prvom ťahu vyhral jeden z jeho 11 tipov výhru v 7. poradí vo výške 3,40 eura. Vďaka šťastnej stávke si tak na účet pripíše dohromady 138 014,20 eura.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.