V doplnkovej hre JOKER padol ďalší skvelý jackpot

Doplnková hra JOKER má po nedeľnom žrebovaní ďalšieho víťaza. Skvelý jokerový jackpot vo výške 160 452,10 eura získal hráč, ktorý uzatvoril svoju šťastnú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji.

Šťastlivec si účasť v doplnkovej hre JOKER zvolil pri vyplňovaní tiketu pre hru LOTO. Pre samotnú hru LOTO vyplnil svojimi číslami 6 hracích polí – stĺpcov. Za svoju stávku zaplatil 6,50 eura. Jokerový jackpot 160 452,10 eura získal vďaka náhodne vygenerovanému šesťčísliu 1-4-9-5-1-0. Práve to bolo v nedeľu 29. mája 2022 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru JOKER.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.