V doplnkovej hre JOKER padol ďalší jackpot

V stredajšom žrebovaní získal hráč jokerovú výhru 41 409,75 eura.

Uplynul len týždeň od historicky najvyššieho jackpotu, aký doteraz padol v doplnkovej hre JOKER. Išlo o viac ako 901-tisíc eur. V stredu 14. apríla po vyžrebovaní výherného jokerového šesťčíslia národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala ďalšieho, v poradí druhého tohtoročného výhercu jackpotu.

Tentoraz vyhral úspešný hráč vďaka doplnkovej hre JOKER príjemných 41 409,75 eura. Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Účasť v doplnkovej hre JOKER si priplatil k päťtipovej stávke v hre LOTO. Obsluhe terminálu zaplatil 5,50 eura.

Hráčovi priniesli malú výhru aj náhodné čísla, ktoré obsahovala jeho lotová stávka. Vďaka jednému z tipov si k jackpotu z doplnkovej hry JOKER pripíše na účet aj ďalších 5 eur. Tie získal v šiestom poradí druhého ťahu hry LOTO.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.