V doplnkovej hre JOKER padol ďalší aprílový jackpot

Už tretí pokorený jackpot, resp. výhru v prvom poradí v doplnkovej hre JOKER zaznamenala v tohtoročnom apríli národná lotériová spoločnosť TIPOS. V nedeľu 24. apríla vyhral jeden z lotových hráčov vďaka doplnkovej hre JOKER skvelých 52 076,25 eura.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Na tikete pre hru LOTO si zvolil účasť v doplnkovej hre JOKER k šiestim vyplneným lotovým stĺpcom a v riadku „Počet žrebovaní“ vyznačil tri predplatené žrebovania. Obsluhe terminálu zaplatil za takúto stávku 19,50 eura. Úspech v podobe jokerového jackpotu mal hráč v druhom predplatenom žrebovaní. Okrem jokerovej výhry 52 076,25 eura získal aj jednu výhru v 6. poradí v prvom ťahu hry LOTO vo výške 4,70 eura. Hráč už získal v predchádzajúcu stredu so svojou predplatenou stávkou jednu výhru v 7. poradí druhého ťahu hry LOTO vo výške 3 eurá. Vďaka svojej stávke tak doteraz vyhral 52 083,95 eura. Hráč má so svojou úspešnou stávkou pred sebou ešte jedno predplatené obdobie, ktoré bude nasledujúcu stredu.

V roku 2022 získali jackpot alebo výhru v prvom poradí v doplnkovej hre JOKER zatiaľ šiesti hráči, z toho piati si doplnkovú hru JOKER priplatili k hre LOTO 5 z 35.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.