V doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER zvíťazil ďalší hráč

Posledný októbrový deň pripadol na utorok. Vtedy sa žrebujú výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, a tiež výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER. A práve v nej mal 31. októbra výnimočné šťastie jeden z jej hráčov. Získal totiž skvelých 20 000 eur v prvom výhernom poradí.

Šťastlivec uzatvoril svoju euromiliónoú stávku v posledný októbrový deň na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Na tikete pre hru EUROMILIÓNY vyplnil svojimi číslami jedno hracie pole, a tiež označil účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER. Na tikete zároveň označil, že si chce so svojou stávkou zahrať v šiestich žrebovaniach, a tak výsledná cena za stávku bola 12 eur.

Šťastný hráč mal na euromiliónovej stávke vygenerované jokerové šesťčíslie 4-6-9-0-0-8. Práve to bolo v utorok 31. októbra 2023 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER a šťastlivec sa bude môcť tešiť z výhry vo výške 20 000 eur.

EUROMILIÓNY JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii EUROMILIÓNY. Cena za účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER je 0,50 eura na jedno stávkové obdobie - žrebovanie. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, ako aj výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, sa žrebujú spravidla v utorok a v sobotu.