V doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER získal internetový hráč príjemných 20 000 eur

Národná lotériová spoločnosť TIPOS v utorok zaregistrovala po prvýkrát v tomto roku v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER jednu výhru v prvom poradí. Šťastie v podobe príjemných 20 000 eur mal hráč, ktorý uzatvoril svoju euromiliónovú stávku cez internet.

Šťastlivec uzatvoril euromiliónovú stávku prostredníctvom svojho hráčskeho účtu na internetovom portáli eTIPOS.sk. Na elektronickom tikete pre hru EUROMILIÓNY vyplnil svojimi číslami jedno hracie pole a zároveň označil aj svoju účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER. Hráč sa k tomu ešte rozhodol, že sa so svojou stávkou zúčastní na 12 žrebovaniach. Za takúto predplatenú stávku v hre EUROMILIÓNY s doplnkovou hrou EUROMILIÓNY JOKER zaplatil 24 eur.

Hráč mal šťastie v utorok 14. mája 2024, na ktorý pripadlo jeho štvrté predplatené žrebovanie. Vyžrebované šesťčíslie 3-4-6-5-9-4 pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER sa zhodovalo s tým, ktoré mal hráč vygenerované na svojom elektronickom tikete. Výherca si tak bude môcť na svoj účet pripísať príjemných 20 000 eur.

EUROMILIÓNY JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii EUROMILIÓNY. Cena za účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER je 0,50 eura na jedno stávkové obdobie - žrebovanie. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, ako aj výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, sa žrebujú spravidla v utorok a v sobotu.