V doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER padla v utorok prvá tohtoročná výhra v prvom poradí

Po prvýkrát v tomto roku zaznamenala v utorok národná lotériová spoločnosť TIPOS výhru v prvom poradí v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER. Príjemnú sumu 20 000 eur si bude môcť na svoj účet pripísať hráč, ktorý uzatvoril euromiliónovú stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Banskobystrickom kraji.

Účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER si šťastlivec priplatil k jednotipovej stávke na náhodné čísla v lotérii EUROMILIÓNY. Za celú stávku zaplatil obsluhe terminálu 2 eurá.

Šťastný hráč mal na euromiliónovej stávke vygenerované jokerové šesťčíslie 8-7-2-1-4-3. Práve to bolo v utorok 19. septembra 2023 vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, a tak sa bude môcť šťastlivec tešiť z výhry vo výške 20 000 eur.

EUROMILIÓNY JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii EUROMILIÓNY. Cena za účasť v doplnkovej hre EUROMILIÓNY JOKER je 0,50 eura na jedno stávkové obdobie - žrebovanie. Výherné čísla pre lotériu EUROMILIÓNY, ako aj výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER, sa žrebujú spravidla v utorok a v sobotu.