V doplnkovej hre Eurojackpot JOKER zvíťazil hráč so stávkou uzatvorenou v Bratislavskom kraji

V piatkovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER zvíťazil hráč so stávkou uzatvorenou v Bratislavskom kraji. Na svoje konto si tak bude môcť pripísať výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER si priplatil k jednotipovej stávke na náhodné čísla v lotérii Eurojackpot. Obsluhe terminálu zaplatil za takúto stávku 3 eurá.

Šťastlivec mal na svojom potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER náhodné šesťčíslie 1-2-8-9-4-4. Práve to bolo v piatok 2. júna 2023 vyžrebované ako výherné.

Doteraz boli v tomto roku v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER úspešní 6 hráči. Každý z nich získal výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.