V doplnkovej hre Eurojackpot JOKER vyhral 50 000 eur hráč s predplatenou stávkou

V utorkovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER vyhral päťdesiattisícovú výhru v prvom poradí hráč s predplatenou stávkou.

Šťastlivec uzatvoril svoju eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Na tikete pre lotériu Eurojackpot vyplnil svojimi číslami jedno hracie pole, označil účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER a v časti tiketu „počet žrebovaní“ si zvolil 6. Za takúto jednotipovú eurojackpotovú stávku s doplnkovou hrou predplatenou na 6 žrebovaní zaplatil hráč obsluhe terminálu 18 eur.

Šťastie si na hráča „sadlo“ v jeho 4. predplatenom žrebovaní. Výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur prinieslo hráčovi náhodne vygenerované šesťčíslie 6-2-1-4-3-2. Práve to bolo v utorok 20. septembra vyžrebované ako výherné pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER. Šťastlivec získal v utorkovom žrebovaní aj výhru v 12. poradí lotérie Eurojackpot vo výške 9,20 eura.

Výhru z prvého poradia doplnkovej hry Eurojackpot JOKER získal v tomto roku (stav k 21. septembru 2022) už desiaty hráč. Výhra v 1. poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je pevne stanovená na 50 000 eur. Ak vznikne viac ako jedna výhra v prvom poradí, výška každej z týchto výhier je určená podielom čiastky 50 000 eur a počtom výhier.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, kedy sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Podmienkou pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je uzatvoriť minimálne 1 stávku (1 hracie pole, resp. 1 tip) v lotérii Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí 1 euro na jedno žrebovanie.