Uplynul len týždeň a v doplnkovej hre JOKER padol ďalší jackpot

V stredu uplynul len týždeň od žrebovania výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER, v ktorom získal jeden z hráčov takmer 305-tisíc eur a spoločnosť TIPOS už zaznamenala ďalšieho šťastného výhercu jokerového jackpotu. Tentoraz sa jednému z hráčov podarilo vyhrať príjemných 32 632,55 eura.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku v deň žrebovania na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o jednotipovú náhodnú stávku v hre LOTO, ku ktorej si zvolil účasť v doplnkovej hre JOKER. Obsluhe terminálu zaplatil za celú stávku 1,50 eura. Náhodne vygenerované šesťčíslie 3-2-8-0-7-2, ktoré mal šťastlivec na svojom potvrdení o uzatvorení stávky, bolo zhodné so šesťčíslím vyžrebovaným v stredu 7. februára 2024 pre doplnkovú hru JOKER a hráčovi prinieslo výhru v prvom poradí vo výške 32 632,55 eura. Ide o druhú tohtoročnú jackpotovú výhru v doplnkovej hre JOKER.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.