Trinásty november bol šťastným dňom pre jedného z kenových hráčov, vyhral skvelý jackpot v doplnkovej hre KENO JOKER

Trinásty november bol šťastným dňom pre jedného z kenových hráčov. V pondelkovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru KENO JOKER totiž vyhral skvelý jackpot vo výške 52 711,65 eura.

Hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Bratislavskom kraji. Na tikete pre hru KENO 10 vyplnil svojimi desiatimi číslami jedno hracie pole pre samotnú hru KENO 10. Tip zadotoval vkladom 0,90 eura. Zvolil si aj hru KENO PLUS číslo a priplatil si aj účasť v doplnkovej hre KENO JOKER. Celú takúto stávku si ešte predplatil na šesť žrebovaní a zaplatil za ňu 12,60 eura.

Šťastlivec mal úspech v piatom predplatenom kenovom žrebovaní. Okrem skvelej jackpotovej výhry 52 711,65 eura z doplnkovej hry KENO JOKER vyhral v predchádzajúcich žrebovaniach v samotnej hre KENO 10 dohromady 4,50 eura.

Jackpotovú výhru, resp. výhru v prvom poradí doplnkovej hry KENO JOKER získali tento rok zatiaľ štyria hráči. Výhra z pondelkového žrebovania vo výške 52 711,65 eura je doteraz najvyššia, aká bola dosiahnutá v tomto roku v doplnkovej hre KENO JOKER.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje národná lotériová spoločnosť TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Výherné šesťčíslie pre doplnkovú hru KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.

Doplnková hra KENO JOKER je číselná lotéria, ktorá sa prevádzkuje len spolu s číselnou lotériou KENO 10. Hra KENO JOKER je stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Možno ju hrať ako súčasť lotérie KENO 10 pomocou tiketov alebo náhodným tipom, ak si tipujúci účasť v hre KENO JOKER zvolí. Podmienkou je uzatvoriť minimálne jeden tip (hracie pole) v hre KENO 10.