Trinásty máj bol extra šťastným dňom pre dvoch hráčov lotérie EXTRA VÝPLATA

O tom, že 13. deň v mesiaci môže byť extra šťastným, sa mohli v pondelok presvedčiť dvaja hráči lotérie EXTRA VÝPLATA. Jeden získal výhru v prvom poradí vo výške 480 000 eur a druhému sa podarilo uspieť v druhom výhernom poradí.

Hráč, ktorý získal výhru v prvom poradí vo výške 480 000 eur, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Na tikete pre hru EXTRA VÝPLATA vyplnil svojimi číslami štyri hracie polia a následne do hry vložil 6 eur. Šťastie mu priniesol jeden zo štvorice jeho tipov, ktorý obsahoval čísla 1, 9, 10, 11, 14, 15 a powerballové číslo 4. Práve tieto čísla boli v pondelok 13. mája 2024 vyžrebované ako výherné pre lotériu EXTRA VÝPLATA a šťastnému výhercovi bude suma 480 000 eur vyplácaná v pravidelných mesačných platbách po dobu 10 rokov.

Druhý šťastlivec sa bude po pondelkovom žrebovaní tešiť z pravidelnej mesačnej „extra výplaty“ 2 000 eur po dobu jedného roka. Tento hráč uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o dvojtipovú náhodnú stávku, a tak bol jeho vklad do hry 3 eurá. Jeden z dvojice náhodných tipov, ktoré mal hráč na potvrdení o uzatvorení stávky, obsahoval všetky čísla, ktoré boli v pondelok 13. mája vyžrebované z prvého osudia hry EXTRA VÝPLATA. Avšak tento jeho tip sa v časti pre powerballové číslo nezhodoval s vyžrebovaným číslom 4. Hráč tam mal namiesto toho číslo 2. Okrem výhry 24 000 eur získal hráč vďaka ďalšiemu, druhému tipu na svojej stávke aj jednu výhru v 6. poradí vo výške 11,70 eura.

Nová lotéria EXTRA VÝPLATA, ktorú spoločnosť TIPOS spustila 19. marca a prvé žrebovanie bolo 25. marca 2024, stihla v doterajších ôsmich žrebovaniach potešiť výhrami v prvom poradí štyroch hráčov. V druhom poradí boli doteraz úspešní až ôsmi hráči.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Výherné čísla pre lotériu EXTRA VÝPLATA sa žrebujú v pondelok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)