Tomu sa povie veľkonočné šťastie! Hráč vyhral v nedeľu jokerový jackpot

Tomu sa povie veľkonočné šťastie! V žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER, ktoré pripadlo na Veľkonočnú nedeľu, bol pokorený ďalší jackpot. Šťastný hráč si bude môcť na svoj účet pripísať príjemnú výhru 29 346,70 eura. Jackpot, resp. výhru v prvom poradí z doplnkovej hry JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35, získali tento rok už ôsmi lotoví hráči.

Šťastný hráč uzatvoril svoju stávku 1. apríla na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami jedno hracie pole – stĺpec a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Zároveň na tikete vyznačil, že si chce so svojou stávkou zahrať v troch žrebovaniach. Za takúto stávku zaplatil obsluhe terminálu 4,50 eura. Šťastie v podobe jackpotovej výhry v hodnote 29 346,70 eura z doplnkovej hry JOKER mal hráč v poslednom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na nedeľu 9. apríla. Vtedy bolo vyžrebované jokerové šesťčíslie 9-7-4-8-1-5, a to sa zhodovalo s tým, ktoré mal šťastlivec vygenerované na svojom potvrdení o uzatvorení stávky.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.