TIPOS zverejňuje výsledky žrebovaní v TV vysielaní, na predajných miestach, na zákazníckej linke, na webe, ale aj na teletexte

Výsledky žrebovaní v číselných lotériách a hrách národnej lotériovej spoločnosti TIPOS sledujú so záujmom ich hráči vo vysielaní slovenských televízií, na internetovej stránke www.tipos.sk a dostupné sú i na teletexte populárnych televíznych staníc – RTVS a TV JOJ.

Aby si všetci hráči mohli skontrolovať svoje stávky včas a pohodlne, môžu si od 15. marca pozrieť aktuálne vyžrebované výherné čísla pre lotérie LOTO, LOTO 5 z 35, JOKER, Euromilióny, Euromilióny JOKER, KENO 10, KENO JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER aj na teletextových stránkach. Stačí, ak si na svojich televíznych prijímačoch prepnú na teletextové stránky televízií z ponuky RTVS – Jednotka, Dvojka alebo Trojka, či na teletext televízií TV JOJ, TV JOJ Plus alebo TV WAU. Po aktuálnych žrebovaniach výherných čísel budú na teletextových stranách 190 až 198 zverejňované výsledky pre jednotlivé lotérie.

TIPOS teda zverejňuje výsledky žrebovaní nielen v televíznom vysielaní, na predajných miestach, na zákazníckej linke či na webe, ale od 15. marca 2022 aj na teletexte RTVS a TV JOJ.