TIPOS zaznamenal v „malom lote“ opäť dve výhry v prvom poradí

Národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala v stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 opäť dve výhry v prvom poradí. Každý z dvojice šťastných výhercov si tak bude môcť pripísať na svoj účet výhru v prvom poradí vo výške 10 359,45 eura.

Prvý šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Bratislavskom kraji ešte minulý týždeň. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil svojimi číslami tri hracie polia – stĺpce a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Stávku si ešte predplatil na 3 žrebovania a obsluhe terminálu zaplatil 6 eur. Výhru v prvom poradí vo výške 10 359,45 eura získal v druhom predplatenom žrebovaní. So svojou predplatenou stávkou si ešte raz zahrá túto nedeľu.

Druhý hráč uzatvoril svoju šťastnú stávku v „malom lote“ na jednom z predajných miest v Košickom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o štvortipovú stávku na náhodné čísla. Do hry tak vložil 2 eurá a vyhral 10 359,45 eura. Šťastie mu priniesol tip s číslami 1, 6, 8, 18 a 26. Práve tie boli v stredu 19. apríla vyžrebované ako výherné pre hru LOTO 5 z 35.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.