TIPOS v „malom lote“ zaznamenal opäť dve výhry v prvom poradí

Národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala v stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35 opäť dve výhry v prvom poradí. Každý z dvojice šťastných výhercov si tak bude môcť pripísať na svoj účet výhru v prvom poradí vo výške 10 314,07 eura.

Obaja šťastlivci uzatvorili svoje stávky na predajných miestach spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji.

Prvý šťastlivec uzatvoril svoju stávku ešte minulý týždeň. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil svojimi číslami dve hracie polia – stĺpce. Dvojtipovú stávku si ešte predplatil na 4 žrebovania. Zároveň si zvolil i účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Za takútu stávku zaplatil obsluhe 6 eur. Výhru v prvom poradí vo výške 10 314,07 eura získal v treťom predplatenom žrebovaní. So svojou predplatenou stávkou si naposledy zahrá v „malom lote“ ešte túto nedeľu.

Druhý šťastný hráč tiež veril svojim číslam, vyplnil nimi všetkých šesť hracích polí – stĺpcov na tikete pre hru LOTO 5 z 35, a tiež si zvolil možnosť zahrať si o jackpot v doplnkovej hre JOKER. Za svoju stávku zaplatil 3,50 eura. Šťastie mu priniesol tip s číslami 5, 8, 13, 25 a 29. Práve tie boli v stredu 19. januára vyžrebované v „malom lote“ ako výherné.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.