TIPOS pomohol PLAMIENKU zrealizovať projekt „V krajine zázrakov“

Vari všetci dospelí majú dobrý pocit, ak sa im podarí rozžiariť detské tváre aj v ťažkom životnom období. Svojou činnosťou sa o to už roky pokúša nezisková organizácia PLAMIENOK, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť a pomoc pre rodiny s nevyliečiteľne chorými deťmi a okrem iného poskytuje aj ambulantnú pomoc v odbore psychológia rodinám s deťmi po strate blízkej osoby. Práve pre takéto deti je určený 12. ročník letného pobytového terapeutického tábora pre deti a mladých po strate blízkeho, ktorý zorganizovali pracovníci Plamienka pod názvom „V krajine zázrakov“. Deti z celého Slovenska sa v ňom stretli v Ľubietovej. Finančným darom na realizáciu tábora prispela aj TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Jeden týždeň sa o niekoľko desiatok detí stará 10 - 15 členný tím odborníkov, terapeutov a školených dobrovoľníkov. Ich spoločným cieľom je pripraviť deťom zmysluplný, pestrý a zábavný program. Viac informácií o jedinečnom letnom tábore sa môžete dozvedieť na stránkach neziskovej organizácii PLAMIENOK.

Spoločnosť TIPOS prispela na zorganizovanie a realizáciu 12. ročníka letného pobytového terapeutického tábora pre deti a mladých po strate blízkeho finančným darom 10 000 eur.