Streda bola šťastným dňom pre jedného z hráčov „malého lota“

Uplynul len týždeň a národná lotériová spoločnosť TIPOS zaznamenala v hre LOTO 5 z 35 ďalší pokorený jackpot. Po stredajšom žrebovaní výherných čísel pre „malé loto“ si tak bude môcť jeden z hráčov pripísať na svoj účet výhru 45 973,18 eura.

Úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Banskobystrickom kraji. Výber čísel nechal na náhodu a obsluhu terminálu požiadal o trojtipovú stávku v hre LOTO 5 z 35, ku ktorej si priplatil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Celú stávku si ešte predplatil na tri žrebovania a obsluhe terminálu zaplatil 6 eur. Hráč mal so svojou stávkou šťastie v druhom predplatenom žrebovaní s tipom, ktorý obsahoval čísla 3, 6, 11, 27 a 33.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.