Šťastlivec získal v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER 50 000 eur

Jeden zo slovenských eurojackpotových hráčov sa v utorok mohol tešiť z výsledku žrebovania výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER. Podarilo sa mu vyhrať príjemných 50 000 eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Tam na tikete pre lotériu Eurojackpot vyplnil svojimi číslami päť hracích polí a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Obsluhe terminálu zaplatil za stávku 11 eur.

V utorkovom žrebovaní sa na hráča usmialo šťastie v podobe 50-tisícovej výhry v prvom poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Na svojom potvrdení o uzatvorení stávky mal totiž vygenerované šesťčíslie 3-7-6-1-8-0, a to bolo zhodné so šesťčíslím vyžrebovaným 21. mája pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, kedy sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Podmienkou pre účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je uzatvoriť minimálne 1 stávku (1 hracie pole, resp. 1 tip) v lotérii Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí 1 euro na jedno žrebovanie.

Výhra v 1. poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER je pevne stanovená na 50 000 eur. Ak vznikne viac ako jedna výhra v prvom poradí, výška každej z týchto výhier je určená podielom čiastky 50 000 eur a počtom výhier.