Šťastlivec vyhral v doplnkovej hre JOKER takmer 60-tisíc eur

Len dva týždne sa stihol kumulovať jackpot v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Napriek krátkej dobe jackpot narástol na takmer 60-tisíc eur.

Šťastného výhercu poteší po nedeľnom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER príjemných 59 941,20 eura.

Úspešný hráč, ktorý uvedený jackpot získal, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o trojtipovú náhodnú stávku v hre LOTO a k nej si zvolil doplnkovú hru JOKER. S takouto stávkou si chcel zahrať v dvoch žrebovaniach, a tak zaplatil obsluhe terminálu 7 eur.

Hráč mal na potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované jokerové šesťčíslie 6-1-0-9-5-1. Práve to bolo v nedeľu 6. novembra 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a šťastlivec vyhral 59 941,20 eura. Takýto úspech mal so svojou stávkou v druhom predplatenom žrebovaní. Symbolické šťastie mal v nedeľu aj v samotnej hre LOTO, v ktorej získal v siedmom poradí druhého ťahu 3 eurá.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.