Šnúra výhier v prvom poradí „malého lota“ pokračovala v nedeľu

Šnúra výhier v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 pokračovala i predchádzajúcu nedeľu a národná lotériová spoločnosť TIPOS opäť zaznamenala dve výherné stávky, ktorých majitelia získali z prvého poradia po 11 021,38 eura. Nepretržitá šnúra spomínaných výhier v „malom lote“ sa začala v novom roku 12. januára. Jackpotovú výhru, resp. výhru v prvom poradí odvtedy získali siedmi hráči.

Prvý úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na predajnom mieste spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Na tikete pre hru LOTO 5 z 35 vyplnil svojimi číslami dve hracie polia – stĺpce a zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Za svoju stávku zaplatil obsluhe terminálu 1,50 eura.

Druhý šťastný hráč tiež veril svojim číslam a na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Banskobystrickom kraji nimi vyplnil všetkých šesť hracích polí – stĺpcov na tikete pre hru LOTO 5 z 35. Aj on si zvolil možnosť hrať o jackpot v doplnkovej hre JOKER, a tak za stávku zaplatil 3,50 eura. Šťastie mu priniesol tip s číslami 2, 4, 21, 24 a 28. Práve tie boli v nedeľu 23. januára vyžrebované v „malom lote“ ako výherné.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.