SMS žreb Zlatá baňa potešil jedného hráča výhrou 50 000 eur

SMS žreby od národnej lotériovej spoločnosti TIPOS sú zárukou dobrej zábavy. Presvedčil sa o tom i jeden z hráčov, ktorý vyskúšal novinku medzi okamžitými lotériami – SMS žreb Zlatá baňa.

Šťastlivec začiatkom augusta odoslal zo svojho mobilného telefónu krátku textovú správu na skrátené číslo 3333 v tvare ZREB BANA. Generátor náhodného výberu mu vybral z dovtedy nepredaných žrebov v rámci emisie jeden žreb, za ktorý zaplatil 3 eurá. Spätná bezplatná krátka textová správa hráča informovala o výhre 50 000 eur.

Medzi SMS žrebmi Zlatá baňa sa nachádza ešte jedna peňažná výhra vo výške 50 000 eur. Takže ktokoľvek z hráčov má stále možnosť spríjemniť si leto skvelou výhrou. Okrem toho môžu hráči vyhrať aj niektorú z 25 výhier po 1 000 eur alebo niektorú z 500 výhier po 500 eur. V hre sú i desiatky tisíc ďalších menších peňažných výhier od 5 do 100 eur.

Hráči môžu v Zlatej bani vyhrať aj jednotipovú stávku do číselnej lotérie Eurojackpot s doplnkovou hrou Eurojackpot JOKER v hodnote 3 eurá. Ak vyhrá niekto v Zlatej bani stávku do lotérie Eurojackpot s doplnkovou hrou Eurojackpot JOKER, tak má šancu vyhrať v samotnom Eurojackpote naozaj fantastickú výhru, ktorá z neho urobí milionára.