Slovák získal v lotérii Eurojackpot výhru v treťom poradí

Ďalší Slovák získal v lotérii Eurojackpot výhru v treťom poradí. Podarilo sa mu to v utorkovom žrebovaní obľúbenej medzinárodnej lotérie, a tak si na svoj účet bude môcť pripísať 64 344,60 eura.

V utorok 3. mája sa hralo v lotérii Eurojackpot o 57 mil. eur. Žiadnemu z miliónov európskych hráčov sa nepodarilo túto sumu vyhrať a nik nebol úspešný ani v druhom výhernom poradí. V treťom výhernom poradí však boli úspešní traja Nemci, dvaja hráči z Fínska, jeden z Islandu, jeden Nór a jeden Slovák. Každý z týchto ôsmich hráčov uhádol päť čísel, ktoré boli vyžrebované z prvého eurojackpotového osudia, a tak každý jeden získal v treťom výhernom poradí príjemných 64 344,60 eura.

Úspešný našinec uzatvoril svoju eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest TIPOSu v Prešovskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o trojtipovú stávku na náhodný výber čísel, zvolil si aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER a celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania. Obsluhe terminálu zaplatil 14 eur. Úspech v podobe výhry 64 344,60 eura mal Slovák v prvom predplatenom žrebovaní. Ešte v piatok 6. mája môže so svojou stávkou skúsiť šťastie v hre o 66-miliónový Eurojackpot.

Tento rok sa už piatim slovenským hráčom podarilo v lotérii Eurojackpot získať výhru v treťom poradí a traja mali šťastie v druhom výhernom poradí. K dnešnému dňu (k 4. máju 2022) eviduje spoločnosť TIPOS od 9. októbra 2015 už 80 výhier, ktoré Slováci získali v prvom, druhom alebo treťom poradí lotérie Eurojackpot. Dohromady získali v prvých troch výherných poradiach vyše 90 mil. eur.