Silvestrovské oslavy mal jeden Slovák veselšie aj vďaka skvelej výhre v Eurojackpote

Silvestrovské oslavy mal jeden Slovák veselšie aj vďaka skvelej výhre v medzinárodnej lotérii Eurojackpot. V piatok 31. decembra 2021 vyhral tento hráč v treťom poradí Eurojackpotu 83 744,10 eura.

V poslednom žrebovaní roka „bodoval“ šťastlivec vďaka stávke, ktorú uzatvoril cez internetový portál eTIPOS.sk. Cez svoje internetové hráčske konto uzatvoril v hre Eurojackpot jednotipovú stávku, pričom výber čísel prenechal náhode. Zvolil si aj účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER a za celú stávku tak zaplatil 3 eurá.

V posledný deň roku 2021, na ktorý pripadlo aj žrebovanie Eurojackpotu, získali výhru v treťom poradí vo výške 83 744,10 eura až 9 hráči tejto medzinárodnej lotérie – spomínaný Slovák, potom jeden Španiel, jeden Nemec, jeden Dán, dvaja Fíni a traja poľskí hráči. Všetci títo hráči uhádli v lotérii Eurojackpot všetkých 5 čísel z prvého osudia, neuhádli však ani jedno z dvoch vyžrebovaných powerballových čísel.

Výhru v druhom poradí vo výške 355 912,70 eura sa na Silvestra podarilo získať hráčom, ktorí uhádli nielen päť vyžrebovaných čísel z prvého osudia, ale aj jedno z dvojice vyžrebovaných poweballových čísel. Takýto úspech mali dvaja Fíni, jeden Nemec, jeden Dán, jeden Nór a jeden Poliak. Eurojackpot vo výške viac ako 10 milión eur nebol pokorený a v prvom novoročnom žrebovaní, ktoré bude 7. januára 2022, sa bude hrať o 24 miliónov eur.

Ako sa darilo Slovákom v roku 2021 v lotérii Eurojackpot?

Pokoriť Eurojackpot sa v roku 2021 nepodarilo žiadnemu slovenskému hráčovi. Výhru v druhom poradí lotérie Eurojackpot sa však vlani podarilo získať ôsmim hráčom zo Slovenska. Najvyššia mala hodnotu 664 091,40 eura. Takýto úspech mal 8. októbra hráč, ktorý uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Košickom kraji. Možno tiež spomenúť, že hráči so stávkami uzatvorenými na predajných miestach TIPOSu v Košickom kraji získali výhru z druhého poradia lotérie Eurojackpot trikrát a raz bol takto úspešný jeden hráč so stávkou uzatvorenou v Prešovskom kraji. Podobne sa darilo aj jednému hráčovi so stávkou uzatvorenou v Bratislavskom kraji a jednému so stávkou z Nitrianskeho kraja. V druhom poradí Eurojackpotu raz bodoval aj hráč so stávkou z Banskobystrického kraja a raz aj hráč, ktorý uzatvoril svoju šťastnú stávku prostredníctvom internetového portálu eTIPOS.sk.

V roku 2021 získali v lotérii Eurojackpot výhru v treťom poradí piati slovenskí hráči. Najvyššia mala hodnotu 289 763,20 eura. Piateho marca ju získal hráč so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest TIPOSu Košickom kraji. Výhru z tretieho poradia lotérie Eurojackpot získal v 2021 aj jeden hráč so stávkou uzatvorenou na predajnom mieste spol. TIPOS v Bratislavskom kraji a jeden so stávkou z Banskobystrického kraja. Raz v Eurojackpote „bodoval“ vlani v treťom výhernom poradí aj hráč, ktorý uzatvoril stávku cez hráčsky internetový portál eTIPOS.sk. Raz sa podaril podobný úspech aj našincovi, ktorý sa pokúsil o eurojackpotové šťastie prostredníctvom SMS-stávky.