Sedmičkový dátum priniesol šťastie jednému z hráčov, vyhral jackpot v hre LOTO 5 z 35

Siedmeho júla bola príležitosť, keď si šťastie mohlo s väčšou radosťou sadnúť na niektorého z hráčov „malého lota“. Jeden z nich to šťastie mal a v nedeľu 7. 7. vyhral jackpot v hre LOTO 5 z 35 vo výške 66 163 eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Banskobystrickom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o osemtipovú náhodnú stávku v hre LOTO 5 z 35, za ktorú následne zaplatil 4 eurá. Hráč mal šťastie v nedeľnom žrebovaní s jedným z ôsmich tipov, ktorý obsahoval čísla 2, 11, 23, 25 a 33. Práve tieto čísla boli pre „malé loto“ vyžrebované 7. júna 2024 ako výherné, a vďaka nim vyhral úspešný hráč príjemný jackpot vo výške 66 163 eur.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)