S EXTRA VÝPLATOU si jeden hráč prilepší počas jedného roka o 2 000 eur mesačne

Nová lotéria od TIPOSu – EXTRA VÝPLATA má za sebou tretie žrebovanie. Pre jedného z hráčov bolo zvlášť významné, získal totiž výhru v druhom poradí. Vďaka tomuto úspechu bude dostávať na svoj bankový účet počas jedného roka každý mesiac 2 000 eur.

Svoju stávku v EXTRA VÝPLATE uzatvoril úspešný hráč na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Prešovskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o jednotipovú náhodnú stávku a zaplatil za ňu 1,50 eura.

V žrebovaní výherných čísel pre lotériu EXTRA VÝPLATA, ktoré bolo v pondelok 8. apríla boli z prvého osudia vyžrebované výherné čísla 9, 14, 19, 24, 25 a 26, a z druhého osudia číslo 2.

Šťastný hráč mal na svojom potvrdení o uzatvorení stávky všetky čísla, ktoré boli v pondelok vyžrebované z prvého osudia, a tak získal výhru v druhom poradí vo výške 24 000 eur, ktorá mu bude vyplatená v dvanástich jednotlivých „extra výplatách“ po 2 000 eur.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške 480 000 eur. Tá sa vypláca výhercovi v pravidelných mesačných splátkach po 4 000 eur počas desiatich rokov. V 2. poradí možno vyhrať 24 000 eur, ktoré sú vyplácané výhercovi v pravidelných mesačných splátkach po 2 000 eur počas jedného roka. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.