Prvý novoročný jackpot z doplnkovej hry JOKER vyhral hráč so stávkou z Košického kraja

Prvý novoročný jackpot z doplnkovej hry JOKER vyhral v stredajšom žrebovaní hráč, ktorý uzatvoril svoju stávku v Košickom kraji. Šťastný výherca si bude môcť na účet pripísať príjemných 57 354,30 eura.

Úspešný hráč uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Doplnkovú hru JOKER si priplatil k päťtipovej stávke v hre LOTO 5 z 35. Za takúto stávku zaplatil obsluhe terminálu 3 eurá. Na hráčovom potvrdení o uzatvorení stávky bolo pre doplnkovú hru JOKER vygenerované šesťčíslie 4-1-9-0-6-9. Práve to bolo v stredu 5. januára 2022 vyžrebované pre doplnkovú hru JOKER ako výherné a šťastnému hráčovi prinieslo jackpotovú výhru vo výške 57 354,30 eura.

Jokerový jackpot 57 354,30 eura zo stredajšieho žrebovania je vôbec prvou dosiahnutou jackpotovou výhrou, resp. výhrou v prvom poradí v roku 2022 v rámci číselných lotérií, ktoré prevádzkuje TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.