Prasiatka sú už aj online

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. historicky ako prvá uvádza na trh online verziu žrebov rovnomennú s papierovou verziou.

Na trh s okamžitými lotériami prichádza veľká novinka! Hráči a fanúšikovia obľúbených žrebov si môžu prvýkrát online zotrieť žreb, ktorý doteraz poznali len v papierovej verzii. A to na mobile, počítači alebo tablete. Ide o žreby, ktoré poznajú všetci fanúšikovia žrebov na Slovensku - „PRASA V ŽITE“. Vysmiate prasiatka už viac ako 15 rokov ponúkajú zábavu a vzrušenie z hry. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., teraz ako prvá spoločnosť prevádzkujúca okamžité lotérie na Slovensku, nebude už ponúkať iba štandardizované online žreby dizajnované inými spoločností, ako tomu bolo doteraz, ale aj svoje vlastné.

„Po prvýkrát sú na slovenskom trhu rovnomenné žreby, ktoré si môžu fanúšikovia okamžitých lotérií kúpiť v klasickej, papierovej forme na predajných miestach, a tiež v elektronickej forme ako online žreby,“ informovala o novinke Ivana Skokanová, hovorkyňa TIPOS, národnej lotériovej spoločnosti, a. s. Podľa nej sú elektronické žreby dizajnované tak, aby ich zotieranie bolo intuitívne, tak ako pri papierovej verzii. „Hráč zotiera elektronický žreb pomocou počítačovej myši alebo prstom, ak má jeho mobilné zariadenie dotykovú obrazovku,“ vysvetlila Skokanová.

Veselé žreby sa teraz stali dostupnými pre všetkých dospelých hráčov. „Už nikomu sa tak nestane, že by si PRASA V ŽITE nemohol kúpiť. Aj keď niektoré z vašich obľúbených predajných miest bude mať žreby s prasiatkami vypredané, stále si ich budete môcť kúpiť cez internetový portál eTIPOS.sk,“ uviedla Skokanová. Cena elektronického žrebu je 1 EUR. „Tým, že cena elektronického žrebu je na úrovni klasického žrebu SUPER PRASA V ŽITE, hlavná výhra na online žrebe je o to vyššia - na úrovni 10 000 EUR. Výška výhry zodpovedá hlavnej výhre v klasickej emisii žrebov SUPER PRASA V ŽITE,“ vysvetlila Skokanová.

Elektronická okamžitá lotéria PRASA V ŽITE je prístupná nielen cez počítače, ale aj prostredníctvom mobilných zariadení, smartfónov pripojených na internet. „V prípade zobrazenia na mobilnom zariadení je rozloženie ovládacích a informačných prvkov prispôsobené danému zariadeniu,“ vysvetlila hovorkyňa TIPOSu.

Rodinu elektronických žrebov, ktoré zobrazujú komické zvieracie postavičky ako si užívajú zábavu a luxusný život, onedlho rozšíri aj emisia elektronických žrebov SUPER PRASA V ŽITE. „V TIPOSe všetci dúfame, že tento produkt si medzi elektronickými žrebmi nájde svojich stálych fanúšikov podobne, ako si ich našla klasická papierová verzia,“ skonštatovala Skokanová.

Veselé elektronické žreby PRASA V ŽITE nájdete tu.


www.tipos.sk TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KENO JOKER, EUROMILIÓNY, EUROMILIÓNY JOKER, Eurojackpot a Eurojackpot JOKER okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.etipos.sk, ako aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny alebo prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. prijíma na svojich predajných miestach stávky aj na číselnú lotériu KLUB KENO a prostredníctvom internetovej stránky www.etipos.sk prevádzkuje aj číselnú lotériu e-KLUB KENO.