Pozor! Najvyšší jackpot v histórii Slovenska

Hráči obľúbenej medzinárodnej lotérie Eurojackpot majú teraz mimoriadnu príležitosť hrať o doteraz najvyšší lotériový jackpot. Už v utorok (19. júla) môže niektorý zo slovenských hráčov vyhrať 117 miliónov EUR v prvom poradí obľúbenej lotérie Eurojackpot. Ak nepadne ani táto magická hranica, výhra v Eurojackpote môže narásť až na maximálnych 120 miliónov EUR.

Utorkové žrebovanie v lotérii Eurojackpot môže niektorému Slovákovi radikálne zmeniť život. „V lotérii Eurojackpot, ktorú na Slovensku prevádzkuje národná lotériová spoločnosť TIPOS, sa hrá o fantastických 117 miliónov EUR. Je to takmer dvojnásobok výhry, ktorú získal v polovici októbra 2020 jeden zo slovenských eurojackpotových hráčov. Vtedy šťastlivec vyhral Eurojackpot vo výške 58 807 427,70 eura,“ informovala Ivana Košútová, hovorkyňa spoločnosti TIPOS.

Ako možno hrať v Eurojackpote o rekordných 117 miliónov EUR? Hráči môžu zájsť na niektoré z predajných miest spoločnosti TIPOS a tam uzatvoriť stávku v lotérii Eurojackpot. Buď na mieste vyplnia eurojackpotový tiket svojimi číslami, alebo požiadajú obsluhu terminálu o náhodnú stávku. „Pre tých, ktorí stávkujú z pohodlia domova, je tu možnosť hry aj cez internetový portál eTIPOS.sk. Ak sa niekto z hráčov rozhodne vstúpiť do hry o fantastický jackpot 117 mil. eur, môže tak urobiť aj cez príslušnú SMS. Možností je niekoľko a je len na samotných hráčoch, pre ktorú sa rozhodnú,“ uviedla hovorkyňa TIPOSu.

Každopádne, bude veľmi zaujímavé sledovať, ako to všetko v utorok dopadne a či sa nejaký slovenský hráč stane multimilionárom.