Polmiliónová výhra z hry LOTO potešila v stredu hráča s predplatenou stávkou

V stredajšom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO bola v druhom ťahu hry dosiahnutá výhra v prvom poradí. Šťastný hráč, ktorý sa do hry zapojil s predplatenou stávkou, vyhral skvelých 500 000 eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trnavskom kraji. Na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami 8 hracích polí – stĺpcov. Zvolil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. K tomu si ešte stávku predplatil na dve žrebovania. Do hry tak vložil 17 eur.

Hráča s uvedenou stávkou provokovala šťastena už minulú nedeľu, teda na jeho prvé predplatené obdobie. Hráč vyhral v prvom ťahu hry LOTO v šiestom poradí 4,70 eura. Prajnosť šťasteny sa však skutočne prejavila až v stredajšom žrebovaní 10. marca, na ktoré mal hráč ešte predplatenú stávku. Vyhral v druhom ťahu hry LOTO výhru z prvého poradia vo výške pol milióna eur. A k tomu ešte 3 eurá v siedmom poradí druhého ťahu. Šťastný hráč si tak bude môcť pripísať na svoj účet dohromady 500 007,70 eura.

Ďalšie žrebovanie výherných čísel pre hru LOTO sa uskutoční v nedeľu. V prvom ťahu sa bude hrať o jackpot vo výške 1 661 128,20 eura. V druhom ťahu hry LOTO sa bude znovu hrať o výhru v prvom poradí vo výške 500 000 eur. Hráči majú možnosť zahrať si aj o lákavý jackpot v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Jeho aktuálna výška je neuveriteľných 731 053,75 eura.