Polmiliónová výhra vďaka jednému žrebu? To tu ešte nebolo!

Rekordnú sumu 500 000 eur si „zotrel“ Slovák vďaka žrebu TIPOS KASÍNO. Ide o doteraz najvyššiu výhru, ktorú niekto vyhral vďaka stieraciemu žrebu od spoločnosti TIPOS. Emisia žrebu TIPOS KASÍNO skrýva ešte jednu takúto fantastickú výhru, ktorá čaká na svojho majiteľa. V hre je totiž ešte stále jeden žreb ukrývajúci 500 000 eur. „Stierací žreb TIPOS KASÍNO, na ktorom bola výhra 500 000 eur, si zakúpil zákazník na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji,“ informovala Ivana Skokanová, hovorkyňa spoločnosti TIPOS. „Takúto rekordnú výhru sme tu vďaka žrebu ešte nemali, je to prvýkrát,“ dodala hovorkyňa.

Žreby TIPOS KASÍNO uviedla na trh národná lotériová spoločnosť TIPOS v novembri 2020. „Na trhu so stieracími žrebmi išlo o absolútnu novinku. Išlo o historicky prvú okamžitú lotériu v portfóliu našej spoločnosti s cenou 20 eur za žreb a tomu zodpovedajúcou maximálnou výškou výhry,“ informovala Ivana Skokanová. Už na prvý pohľad zaujme aj neštandardný formát žrebu. „U fanúšikov okamžitých lotérií sme sa formátom žrebu pokúsili navodiť jedinečnú atmosféru zábavy a napätia, ktorá je typická pre kasínové hry,“ povedala hovorkyňa TIPOSu.

Ako ďalej hovorkyňa uviedla, žreb TIPOS KASÍNO upúta nielen spracovaním, ale najmä výškou hlavnej výhry. „V okamžitej lotérii TIPOS KASÍNO sú dva žreby s 500-tisícovou hlavnou výhrou. Jedna hlavná výhra už pozná svojho majiteľa a o jednu sa ešte stále hrá,“ dodala Skokanová. Hovorkyňa TIPOSu však upozorňuje i na ďalšie výhry, ktoré sa dajú vyhrať so žrebmi TIPOS KASÍNO. „Žreby TIPOS KASÍNO ponúkajú možnosť vyhrať aj niektorú z 10 výhier po 10 000 eur alebo niektorú z 18 výhier po 5 000 eur,“ uviedla. Výška finančných výhier v uvedenej lotérii sa pohybuje od 20 EUR až do spomínaných 500 000 eur.

Žreb TIPOS KASÍNO obsahuje päť samostatných hier, ktorých názvy pripomínajú skutočné kasínové prostredie. Hráči sa tak môžu zabaviť hrami ŽETÓNY, BLACKJACK, RULETA, POKER a VALCE. Žreb obsahuje ešte aj štyri bonusové hry zakryté stieracou vrstvou. „Po zotretí stieracej vrstvy vo všetkých hracích poliach sa hráč dozvie o možnej okamžitej výhre. Na žrebe je možný súbeh viacerých výhier,“ objasnila Skokanová.