Po týždni padol v hre LOTO 5 z 35 ďalší jackpot – vyše 41-tisíc eur

Po týždni padol v hre LOTO 5 z 35 ďalší jackpot. Jednému z hráčov sa podarilo vyhrať príjemných 41 474,08 eura.

V stredajšom žrebovaní bol úspešný hráč, ktorý uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Prešovskom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o štvortipovú náhodnú stávku na dve žrebovania, za ktorú následne zaplatil 4 eurá.

Hráč mal šťastie v prvom predplatenom žrebovaní, ktoré pripadlo na stredu 26. júna. V tento deň boli pre „malé loto“ ako výherné vyžrebované čísla 1, 2, 14, 18 a 35. Práve tieto čísla mal v jednom zo štyroch tipov na svojom potvrdení o uzatvorení stávky aj spomínaný šťastlivec, a tak si bude môcť na svoj účet pripísať príjemných 41 474,08 eura.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)