Po troch dňoch získal výhru v prvom poradí doplnkovej hry JOKER ďalší hráč

V stredajšom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER zaznamenala národná lotériová spoločnosť TIPOS ďalšiu výhru v prvom poradí. Stihla sa kumulovať krátko, len tri dni. Nový výherca sa však môže tešiť z výhry vo výške 14 923,65 eura.

Úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Účasť v doplnkovej hre JOKER si priplatil k trojtipovej stávke na náhodné čísla v hre LOTO. Celú stávku si ešte predplatil na dve žrebovania, a tak obsluhe terminálu zaplatil 7 eur. Hráč s touto stávkou mal šťastie v druhom predplatenom žrebovaní, ktoré mu vyšlo na 22. mája. Práve v ten deň bolo pre doplnkovú hru JOKER vyžrebované výherné šesťčíslie 1-7-9-5-3-9 9 a také isté mal aj šťastný hráč vygenerované na svojej lotovej stávke.

Tento rok bolo doteraz v doplnkovej hre JOKER zaznamenaných 6 jackpotových výhier, resp. výhier v prvom poradí. Aktuálna výhra 14 923,65 eura je zatiaľ najnižšia. Naopak, najvyššia z nich mala hodnotu 305 160,60 eura. Takýto jackpot padol nedávno – v nedeľu 19. mája 2024 a získal ho hráč so stávkou uzatvorenou na predajnom mieste spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.