Po troch dňoch získal výhru v prvom poradí doplnkovej hry JOKER ďalší hráč

V stredajšom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru JOKER zaznamenala národná lotériová spoločnosť TIPOS ďalšiu výhru v prvom poradí. Stihla sa kumulovať krátko, len tri dni. Nový výherca sa však môže tešiť z výhry vo výške 14 047,05 eura.

Úspešný hráč uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trnavskom kraji. Účasť v doplnkovej hre JOKER si priplatil k jednotipovej stávke na vlastné čísla v hre LOTO. Celú stávku si ešte predplatil na šesť žrebovaní, a tak obsluhe terminálu zaplatil 9 eur. Hráč s touto stávkou mal šťastie v druhom predplatenom žrebovaní, ktoré mu vyšlo na 16. augusta. Práve v ten deň bolo pre doplnkovú hru JOKER vyžrebované výherné šesťčíslie 0-6-7-7-3-3.

Tento rok bolo doteraz v doplnkovej hre JOKER zaznamenaných 13 jackpotových výhier, resp. výhier v prvom poradí. Aktuálna výhra 14 047,05 eura je zatiaľ druhá najnižšia. Naopak, najvyššia z nich mala hodnotu 271 202,45 eura. Tú získal jeden šťastný hráč v žrebovaní 8. januára, a to so stávkou uzatvorenou prostredníctvom internetového účtu na eTIPOS.sk. Doteraz druhý najvyšší jokerový jackpot v tomto roku sa podarilo vyhrať len nedávno, predchádzajúcu nedeľu ďalšiemu hráčovi, ktorý uzatvoril svoju stávku tiež cez internetový hráčsky portál spoločnosti TIPOS. Tento šťastlivec získal v doplnkovej hre JOKER jackpot vo výške 224 156,45 eura.

Hra JOKER je spoločná doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,50 eura.