Po štyroch dňoch má doplnková hra Eurojackpot JOKER ďalšieho víťaza

Uplynuli len štyri dni od piatka 13., keď bola v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER dosiahnutá prvá tohtoročná výhra v prvom poradí, a už máme ďalšieho výhercu 50 000 eur. Stalo sa tak po utorkovom žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER.

Výhru v prvom poradí z doplnkovej hry Eurojackpot JOKER si bude môcť na svoj účet pripísať hráč, ktorý uzatvoril eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Hráč si účasť v doplnkovej hre priplatil k jednotipovej stávke na náhodné čísla v lotérii Eurojackpot. Takúto stávku si ešte predplatil na 3 žrebovania a obsluhe terminálu za ňu zaplatil 9 eur.

Hráč mal šťastie v druhom predplatenom žrebovaní. Výhru 50 000 eur mu prinieslo jokerové šesťčíslie 4-3-7-3-0-6, ktoré mal na svojej eurojackpotovej stávke, a práve toto šesťčíslie bolo v utorok 17. januára 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER ako výherné.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.