Po stredajšom žrebovaní má „malé loto“ ďalších dvoch výhercov v prvom poradí

Nepretržitá séria výhier v prvom poradí hry LOTO 5 z 35, ktorá sa naštartovala pred dvomi týždňami, pokračovala aj 26. januára. V stredajšom žrebovaní výherných čísel pre „malé loto“ národná lotériová spoločnosť TIPOS znovu zaregistrovala dve výhry v prvom poradí, pričom každá má hodnotu 9 632,03 eura.

Tento raz boli úspešní dvaja hráči „malého lota“, ktorí uzatvorili svoje stávky na východe Slovenska. Prvý skúsil šťastie na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Pri uzatváraní stávky sa spoľahol na náhodný výber čísel a obsluhu terminálu požiadal o dvojtipovú stávku v hre LOTO 5 z 35, za ktorú zaplatil 1 euro.

Druhý šťastný hráč uspel so stávkou, ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest TIPOSu v Prešovskom kraji. Tiež sa spoľahol na náhodný výber čísel, ale do hry vložil viac. Obsluhu terminálu požiadal o šesťtipovú stávku v hre LOTO 5 z 35 a priplatil si ku nej aj účasť v doplnkovej hre JOKER, a to všetko si ešte predplatil na 2 žrebovania. Za celú takúto stávku zaplatil 7 eur. Tento hráč mal šťastie v druhom predplatenom žrebovaní s tipom, ktorý obsahoval čísla 3, 13, 16,18 a 27. Práve tie boli v stredu 26. januára vyžrebované v „malom lote“ ako výherné.

Šnúra výhier v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 sa začala v stredu 12. januára 2022, keď v žrebovaní padol jackpot, ktorý si rozdelili dvaja hráči – každý z nich vyhral v prvom poradí sumu vo výške 54 654,77 eura. Od tohto žrebovania nepretržite dobýjajú stávky hráčov „malého lota“ prvé výherné poradie. Hra LOTO 5 z 35 má v novom roku už 9 výhercov z prvého poradia, keďže z piatich po sebe nasledujúcich žrebovaní boli štyri s dvomi výhercami v prvom poradí.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.