Po mesiaci má doplnková hra Eurojackpot JOKER ďalšieho víťaza

Po mesiaci má doplnková hra Eurojackpot JOKER ďalšieho víťaza. Príjemnú výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur si bude môcť pripísať na svoj účet hráč, ktorý uzatvoril eurojackpotovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji.

Hráč si účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER priplatil k jednotipovej stávke na náhodné čísla v lotérii Eurojackpot. Obsluhe terminálu zaplatil za takúto stávku 3 eurá. Šťastlivec mal na svojom potvrdení o uzatvorení stávky vygenerované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER náhodné šesťčíslie 6-9-7-7-2-1. Práve to bolo v utorok 18. apríla vyžrebované ako výherné.

Doteraz boli v tomto roku v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER úspešní 4 hráči. Každý z nich získal výhru v prvom poradí vo výške 50 000 eur.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.