OZNAM: V stredu 28. júla TIPOS nebude vyplácať vo svojich sídlach výhry ani overovať stávky

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. oznamuje hráčom, že v stredu 28. júla 2021 nebude možné z prevádzkových dôvodov overovať stávky ani vyplácať výhry v bratislavskej centrále a na regionálnych strediskách spoločnosti TIPOS.

Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie.

Uvedené pracoviská budú po tejto odstávke sprístupnené pre zákazníkov a hráčov – výhercov už v štandardných prevádzkových dňoch, a to:

  • bratislavské sídlo spoločnosti TIPOS na Brečtanovej 1 každý pracovný deň v čase od 8:00 do 15:00 hod. (po plánovanej odstávke najskôr 29. júla 2021),

  • regionálne strediská (RS) spoločnosti TIPOS v Nitre, v Banskej Bystrici, v Žiline a v Košiciach vždy v pondelok, stredu a v piatok v čase od 8:00 do 15:00 hod. (po plánovanej odstávke najskôr v piatok 30. júla 2021).

Na vstup do budovy bratislavskej centrály spol. TIPOS alebo do budov regionálnych stredísk je potrebné dodržať všetky protiepidemiologické opatrenia v súlade s aktuálne platným COVID Automatom. V prípade akýchkoľvek otázok súvisiacich s vyplatením výhry kontaktujte infolinku spoločnosti TIPOS na číslach 18 177 alebo 18 277, príp. napíšte e-mail na info@tipos.sk.