Na Valentína hra LOTO 5 z 35 potešila jackpotom ďalšieho hráča

Kto nemá šťastie v láske, má šťastie v hre? Na túto otázku asi nedostaneme jednoznačnú odpoveď. V nedeľnom žrebovaní výherných čísel pre hru LOTO 5 z 35, ktoré tento rok pripadlo na Deň zaľúbených , však padol príjemný jackpot. Suma 43 365,36 eura určite poteší výhercu bez ohľadu na jeho šťastie v láske.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Bratislavskom kraji. Obsluhu terminálu požiadal o šesťtipovú stávku, spoľahol sa na náhodný výber čísel. K stávke v „malom lote“ si priplatil aj účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Šťastie v hre priniesol hráčovi tip s číslami 16, 18, 24, 25 a 33.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.