Na Štefana vyhral jeden z eurojackpotových hráčov skvelých 50 000 eur

To musela byť štefanská oslava! Jeden z eurojackpotových hráčov sa mohol v utorok, na ktorý pripadol Druhý sviatok vianočný - sviatok sv. Štefana, radovať po žrebovaní výherného šesťčíslia pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER z výhry 50 000 eur.

Tentoraz si výhru v prvom poradí z doplnkovej hry Eurojackpot JOKER bude môcť na svoj účet pripísať hráč, ktorý uzatvoril eurojackpotovú stávku ešte pred vianočnými sviatkami na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Tam šťastný hráč vyplnil na tikete pre hru Eurojackpot vlastnými číslami jedno hracie pole a označil aj svoju účasť v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Celú takúto stávku si ešte predplatil na 3 žrebovania, a tak obsluhe terminálu za ňu zaplatil 9 eur.

Hráč mal šťastie v poslednom, treťom predplatenom žrebovaní. Výhru 50 000 eur mu prinieslo jokerové šesťčíslie 4-4-6-0-7-5, ktoré mal vygenerované na svojej eurojackpotovej stávke, a práve toto šesťčíslie bolo v utorok 26. decembra 2023 vyžrebované pre doplnkovú hru Eurojackpot JOKER ako výherné.

Národná lotériová spoločnosť TIPOS zaregistrovala doteraz v tomto roku 13 výhercov, ktorí získali výhru v prvom poradí v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER. Posledné tohtoročné žrebovanie výherného šesťčíslia pre túto obľúbenú doplnkovú hru sa uskutoční v piatok 29. decembra, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. V nej sa už jackpot vyšplhal na fantastických 101 000 000 eur.

Eurojackpot JOKER je doplnková hra k lotérii Eurojackpot. Výherné šesťčíslie pre túto doplnkovú hru sa žrebuje v utorok a v piatok, keď sa žrebujú aj výherné čísla pre medzinárodnú lotériu Eurojackpot. Doplnková hra Eurojackpot JOKER stojí na jedno žrebovanie 1 euro.