„Malé loto“ potešilo po štyroch dňoch ďalšieho hráča výhrou v 1. poradí

Ubehli len štyri dni od žrebovania „malého lota“, v ktorom padol takmer stotisícový jackpot a obľúbená hra potešila v nedeľu ďalšieho hráča. Tentoraz výhrou v prvom poradí vo výške 21 429,78 eura.

Šťastlivec uzatvoril stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Tam vyplnil na tikete pre hru LOTO 5 z 35 svojimi číslami 8 hracích polí – stĺpcov. Hráčov vklad do hry bol teda 4 eurá.

Z ôsmich tipov mu šťastie priniesol tip s číslami 7, 11, 12, 16 a 33. Práve tieto čísla boli v nedeľu 9. júna vyžrebované ako výherné pre hru LOTO 5 z 35 a vďaka nim získal šťastlivec výhru v prvom poradí vo výške 21 429,78 eura. Tento hráč je momentálne 28. tohtoročným výhercom, ktorý získal v hre LOTO 5 z 35 výhru v prvom poradí, resp. jackpot.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň - v stredu a v nedeľu.

Číselné lotérie sú určené pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)