„Malé loto“ bolo v nedeľu zvlášť štedré k dvom hráčom

Tretia adventná nedeľa v tomto roku bude nezabudnuteľná pre dvoch hráčov obľúbenej hry LOTO 5 z 35. Pravdepodobne obaja mali veľkú radosť, keď po vyžrebovaní výherných čísel pre „malé loto“ zistili, že výherné čísla 4, 21, 22, 28 a 35 sa nachádzajú aj v jednom z tipov na ich stávkach. Vďaka tejto zhode si každý jeden bude môcť na svoj účet pripísať výhru v prvom poradí vo výške 11 237,76 eura.

Prvý šťastlivec získal 11 237,76 eura vďaka stávke v "malom lote", ktorú uzatvoril na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Prešovskom kraji. Hráč sa spoľahol na náhodný výber čísel a obsluhu terminálu požiadal o šesťtipovú stávku. K nej si zvolil aj možnosť zúčastniť sa na doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Obsluhe terminálu zaplatil za stávku 3,50 eura.

Druhý z úspešnej dvojice hráčov uzatvoril stávku v hre LOTO 5 z 35 prostredníctvom svojho hráčskeho konta na internetovom portáli eTIPOS.sk. Tento hráč sa spoľahol na svoje čísla, ktorými vyplnil šesť hracích polí – stĺpcov. Priplatil si aj účasť v doplnkovej hre JOKER, a tak za svoju stávku zaplatil 3,50 eura.

Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku. Hodnota jedného tipu je len 0,50 eura. Zároveň ide o číselnú lotériu s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000. Päť výherných čísel pre „malé loto“ sa žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu.