LOTO 5 z 35 „priberá“, v stredu sa môže jackpot dostať až na úroveň viac ako 200 000 eur

Nejeden z hráčov číselných lotérií od TIPOSu postrehol, že pre hru LOTO 5 z 35 je charakteristický rýchly rast jackpotu. Samozrejmosťou je aj vysoký počet hráčov, ktorí každý rok „rozbijú“ množstvo jackpotov v tejto obľúbenej hre. TIPOS eviduje v tomto roku až 9 žrebovaní v „malom lote“, v ktorých padol jackpot, resp. bola dosiahnutá výhra v prvom poradí. V týchto deviatich žrebovaniach bolo úspešných až 16 hráčov. Teraz nastala chvíľa, keď sa tieto „štatistiky“ môžu rýchlo zmeniť.

Graf: TIPOS

Jackpot v „malom lote“ totiž nepadol až 5 žrebovaní po sebe, naposledy 6. marca. Predchádzajúcu nedeľu sa dostal na úroveň viac ako 160 000 eur. Každým dňom do žrebovania získava hra na atraktivite, o čom svedčia narastajúce vklady hráčov. Ak by jackpot padol už túto stredu, víťaz by si pripísal výhru, ktorá by presahovala 200 000 eur. A možno tých šťastlivcov bude naraz viac a o jackpot sa podelia. Počkajme si na najbližšie žrebovanie!

Jackpot v hre loto 5 z 35 sa blíži k historickým vrcholom

Ak padne v stredu v hre LOTO 5 z 35 očakávaný jackpot, bude patriť medzi historických TOP 10 „pokorených“ jackpotov v tejto obľúbenej lotérii. „Malé loto“ je číselnou lotériou s bezkonkurenčne najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Šancu má každý, kto si chce staviť a je úplne jedno, či tak spraví cez internet, cez SMS, appky alebo zájde na predajné miesto TIPOSu. Už za 50 centov môžete byť v hre a získať rozprávkovú výhru.

Číselná lotéria je určená pre osoby od 18 rokov. Hrajte zodpovedne, hrajte pre radosť!