Lotéria EXTRA VÝPLATA potešila hlavnou výhrou ďalšieho hráča

Pondelkové žrebovanie výherných čísel pre lotériu EXTRA VÝPLATA určite prinieslo extra dávku radosti pre jedného z jej hráčov. Vyhral totiž 480 000 eur! Táto výhra z prvého poradia mu bude vyplácaná v pravidelných mesačných platbách po dobu 10 rokov.

Hráč, ktorý mal v pondelok úspešný deň a získal hlavnú výhru 480 000 eur, ešte v nedeľu uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o jednotipovú stávku na náhodný výber čísel, za ktorú zaplatil 1,50 eura.

Terminál vygeneroval pre hráča náhodnú jednotipovú stávku s číslami 9, 10, 17, 18, 21, 23 a s powerballovým číslom 3. A práve tieto čísla boli v pondelok 20. mája 2024 vyžrebované ako výherné pre lotériu EXTRA VÝPLATA. Šťastný výherca sa bude môcť tešiť nasledujúcich 10 rokov z pravidelných mesačných extra výplat vo výške 4 000 eur.

Nová lotéria EXTRA VÝPLATA, ktorú spoločnosť TIPOS spustila 19. marca a jej prvé žrebovanie bolo 25. marca 2024, stihla v doterajších deviatich žrebovaniach potešiť výhrami v prvom poradí piatich hráčov. V druhom poradí boli doteraz úspešní až ôsmi hráči.

EXTRA VÝPLATA je prvá anuitná číselná lotéria na Slovensku. V tejto lotérii sa nehrá o jackpot, ktorý sa kumuluje, ale hrá sa o hlavnú výhru v 1. poradí vo výške až 480 000 eur. V 2. poradí možno vyhrať až 24 000 eur. Výherné čísla pre lotériu EXTRA VÝPLATA sa žrebujú v pondelok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie v lotérii EXTRA VÝPLATA je 1,50 eura.

(Poznámka: Spoločnosť TIPOS používa v texte tzv. generické maskulínum - hráč, resp. výherca pod ktorým sa môže rozumieť osoba mužského, rovnako aj ženského pohlavia.)