KTORÝM ČESKO-SLOVENSKÝM CELKOM BUDEME MÔCŤ FANDIŤ NA EUROPEAN MASTERS?

V druhom kole play-off najvyššej ligy Mastercard Hitpoint Masters sa na Rifte proti sebe stretli najsilnejšie česko-slovenské celky. Nejde len o víťazstvo na domácom turnaji, ale aj o postup na medzinárodný event European Master, na ktorom sa zúčastnia obidvaja finalisti Hitpoint Masters. Poďme sa pozrieť, ako sa darí našim česko-slovenským partiám.

Vo vyraďovacom kole si to rozdali SINNERS a Dynamo Eclot. V záklanej časti sa celku Sinners oproti Dynamo Eclot veľmi nedarilo a tomu zodpovedal aj konečný výsledok. Partia Dynamo Eclot zdolala SINNERS pomerne s ľahkosťou (3:1). Vďaka tejto výhre postupujú ďalej do play-off a budú aj naďalej zápasiť o postup na prestížny európsky turnaj.

Hlavnou atrakciou Hitpoint Masters bola však bitka medzi eSubou a Entropiqom. Aj napriek tomu, že Entropiq bol favoritom fanúšikov, tak eSuba ich v prvom kole dokázala premôcť so skóre 1:0. Entropiq sa zjavne len potreboval poriadne rozohrať a eSubu už ďalej nepustili k slovu. Nepodarené súboje a zle vybrané pozície do konca zápasu ich stálo prehru (1:3). Tím Entropiq sú prví finalisti domácej ligy a určite si ich herný výkon vychutnáme aj v European Masters.

V zápase o druhé finalové miesto a aj ďalší postup do European Masters si to rozdajú Dynamo Eclot proti eSuba. Kto si zahrá proti Entropiq o víťaza Mastercard Hitpoint Masters zístíme už v sobotu 19. marca 2022 o 18:00. Máme sa načo tešiť!

Svet e-športov a e-športové spravodajstvo Vám prináša spoločnosť TIPOS

Zdroj: Playzone