Kto si trúfne pokoriť magickú hranicu 100 miliónov eur?

Nestáva sa často, že jackpot v obľúbenej medzinárodnej lotérii Eurojackpot prekročí magickú hranicu 100 mil. EUR. Teraz sa výška hlavnej výhry v medzinárodnej lotérii Eurojackpot vyšplhala na fantastických 104 mil. EUR. Tento jackpot môžu už najbližší piatok (15. júla 2022) hráči vyhrať vďaka novým pravidlám, ktoré vstúpili do platnosti koncom marca. Podľa nich sa môže maximálna výhra v lotérii Eurojackpot vyšplhať až na 120 mil. EUR!

V piatok môže na Slovensku pribudnúť multimilionár. Môže sa ním stať ktorýkoľvek z hráčov lotérie Eurojackpot, ak uzatvorí stávku na najbližšie piatkové žrebovanie. V piatok večer sa v Eurojackpote bude hrať o 104 mil. EUR. Ak jackpot nepadne, jeho výška sa bude zvyšovať, pričom vyšplhať sa bude môcť až do výšky 120 mil. EUR.

Čo môže slovenský hráč v tejto chvíli urobiť? „Môže zájsť na niektoré z predajných miest spoločnosti TIPOS a tam uzatvoriť stávku v lotérii Eurojackpot. Buď na mieste vyplní eurojackpotový tiket svojimi číslami, alebo požiada obsluhu terminálu o náhodnú stávku. Je len na ňom, koľko hracích polí vyplní či s koľkými tipmi vstúpi do hry o 104 mil. EUR,“ vysvetlila Ivana Košútová, hovorkyňa spoločnosti TIPOS.

Pre tých, ktorí stávkujú z pohodlia domova, je tu možnosť hry aj cez internetový portál eTIPOS.sk. Ak sa niekto z hráčov rozhodne vstúpiť do hry o tento skvelý jackpot, môže tak urobiť aj cez príslušnú SMS. Možností je niekoľko a je len na samotných hráčoch, pre ktorú sa rozhodnú.

Naposledy bol podobne vysoký jackpot v tejto lotérii v máji 2022. Vtedy ho však žiadny Slovák nepokoril. Najvyššia výhra, akú v Eurojackpote získal slovenský hráč, mala hodnotu takmer 59 mil. EUR. Takýto úspech mal jeden z našincov 16. októbra 2020.