KENO JOKER potešil v piatok jackpotovou výhrou ďalšieho hráča

Doplnková hra KENO JOKER potešila v piatok 25. júna jackpotovou výhrou ďalšieho hráča. Šťastný kenový hráč si bude môcť na svoj účet pripísať 13 580,05 eura.

Hráč uzatvoril svoju kenovú stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Doplnkovú hru KENO JOKER si priplatil k jednotipovej stávke na 10 čísel v hre KENO 10. Celú stávku si hráč predplatil na 7 žrebovaní a zaplatil za ňu 4,20 eura.

Jackpot v doplnkovej hre KENO JOKER padol tento rok po štvrtý raz. Z tejto štvorice jackpotov je najvyšší ten, ktorý padol 6. marca a mal hodnotu 89 363 eura. Vyhral ho hráč so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spol. TIPOS v Trenčianskom kraji.

Doplnková hra KENO JOKER má šesť výherných poradí. V prvom výhernom poradí sa kumuluje jackpot, ktorého minimálnu výšku 6 600 eur garantuje TIPOS. Aktuálna výška jackpotu závisí od toho, v koľkých žrebovaniach sa stihol naakumulovať. Ďalších päť výherných poradí je stanovených pevne. V prípade, že posledné číslo hráčovho šesťčíslia pre KENO JOKER bude zhodné s posledným číslom vyžrebovaného šesťčíslia, vyhrá 0,50 eura.

KENO JOKER je doplnková hra pre hru KENO 10. Je to stávka na šesťčíslie, uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre KENO JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované číslice šesťčíslia hry KENO JOKER presne zhodujú na príslušných pozíciách s číslicami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti KENO JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. KENO JOKER sa žrebuje denne po žrebovaní čísiel pre hru KENO 10. Cena za tip KENO JOKER je 0,30 eura pre jedno žrebovanie.